اضافه کردن واترمارک به تصاویر به سادگی با پایتون

دیروز وقتی داشتم پست قبلی رو واسه وبلاگ می نوشتم دنبال یه عکس از اینترنت بودم که تو پست ازش استفاده کنم ولی خب وقتی دیدم خودمم می تونم این عکس رو تهییه کنم چه نیازی هست که برم از یکی دیگه عکسش رو بدون رعایت حقوق کپی رایت بدزدم :satisfied:

تو ویدیویی که در ادامه خواهید دید من طرز کار برنامه رو توضیح دادم و شما می تونید برنامه رو دانلود کنید سورس کدش رو ببینید و همینطور ازش در کارهاتون استفاده کنید.

لینک فیلم در یوتیوب آکام

بچه ها خیلی زیاد خوشحال کننده و انرژی بخش خواهد بود اگر کانال منو در یوتیوب و آپارات دنبال کنید.

خب اما سورس کد برنامه که طبق معمول همیشه از طریق گیت‌هاب می تونید به آخرین پروژه هایی که به صورت اوپن سورس منتشر کردم دسترسی داشته باشید. در مورد این برنامه چون یه فایل بیشتر نیست می تونید اون رو از Github Gists پیدا کنید و البته همین پایین هم سورسش رو آوردم واستون که زندگی راحت تر و لذت بخش تر باشه :smiley:

دانلود برنامه watermarker از گوگل درایو آکام

طبق معمول برای دانلود کردن این برنامه و همینطور کلی فایل دیگه که با بقیه به اشتراک گذاشته شده می تونید به گوگل درایو من سربزنید. در کل امیدوارم براتون مفید بوده باشه هم خود برنامه و هم ایده استفاده از اینجور اسکریپت های کوچولویی که می تونن کارهای زمانبر و خسته کننده رو برامون خیلی راحت تر کنن.

البته این برنامه هنوز خیلی زیاد جای کار داره ولی چون فعلا کار راه انداز بوده واسه من دست بهش نزدم ولی سعی می کنم در آینده نچندان دور یکم از ایراداتش رو برطرف کنم و قابلیت های لازم دیگه ای رو بهش اضافه کنم مثل واترمارک کردن ویدیو ها و گیف ها و شاید رفع چند تایی مشکل دیگه.