من آکام محبی هستم ولی می تونید منو آکام صدا کنید. درحال حاضر من در حال تحصیل در مقطع کارشناسی رشته نرم افزار در دانشگاه فنی تبریز هستم.

خود آکام

سال 92 اولین برنامه ـم رو برای اندروید نوشتم و در حال حاضر هم برنامه نویسی اندروید کاری هست که از انجام دادن اون لذت می برم. جاوا تنها زبان برنامه نویسی من نیست و من زیاد از پایتون هم در کار های روزمره استفاده می کنم و البته کلی ابزار و زبان دیگه.

هکر بودن رو دوست دارم. هکر به معنی کسی که تو فیلم ها می بینید مردم رو هک می کنه نیستم و تنها حل مسائل روزمره کوچیکم رو به منزله هکر بودنم در نظر می گیرم.

وبلاگم رو بعد از یک سال و در تاریخ 9 مرداد ماه بعد از تحریم های گیت هاب از سرویس GH Pages و سایت ساز استاتیک Jekyll به یک هاست معمولی و وردپرس منتقل کردم.

دوست دارم همیشه از آخرین نسخه از قالب رسمی وردپرس هرچقدر هم که زیبا و یا شاید هم زشت که باشند استفاده کنم. البته باید به این نکته هم اشاره ای بکنم که قالب ۲۰۱۹ وردپرس زشت ترین قالب وردپرسی هست که دوسش دارم 😉

اون بالای وبلاگ یک سری آیکن کوچولو کوچولو هست که مال شبکه های اجتماعی هستن که از طریق اونها می تونید منو دنبال کنید. یه لینک ایمیل هم توش هست اگه به کارتون میاد.