پروژه هایی فقط برای تفریح

در ادامه لیستی خواهید دید از پروژه های قابل ذکری که روش کار می کنم و ممکنه این پروژه ها متن باز یا خصوصی باشن. اگر پروژه ای به صورت متن باز منتشر بشه قطعا در گیت‌هاب آکام با آی‌دی akamohebbi قابل دسترسی برای عموم خواهد بود.

در صورتی که قصد تماس با من رو داشتید می تونید از طریق اینستاگرام به آی‌دی akamohebbi پیام بفرستید و یا اگر که به دنبال راه های تماس دیگری هستید می تونید بخش تماس با آکام رو از برگه تماس و درباره آکام پیدا کنید.

کمک به پیشرفت پروژه ها

در صورتی که مایل باشید حمایت مالی هم یکی از روش هایی می تونه باشه که امید و انگیزه بیشتری برای ادامه راه ایجاد می کنه. برای حمایت از پروژه های آکام می تونید به صفحه من در آی‌دی‌پی با آی‌دی akamohebbi برید و مبلغ دلخواه تون رو دونیت کنید. در پایان اگر مایل بودین با یه پیام بهم خبر بدید.

درنهایت پول همه چیز نیست و راه های دیگه ای هم برای حمایت هستن. شما می تونید برای حمایت از این پروژه ها ازشون استفاده کنید و نظرات تون رو در موردش برام بفرستید یا اینکه اون ها رو به دوستان تون معرفی کنید. البته خیلی خفن‌تر میشه اگر در توسعه اونها بهم کمک کنید 🙂

وبلاگ آکام

آخرین نسخه وبلاگ آکام یه پروژه است که در پی تلاشی ناموفق برای شروع دوباره وبلاگ با وردپرس اینبار اما با سایت ساز استاتیک Jekyll ساخته شده، دوباره!! فعلا توش از فریم ورک ها و کتابخونه های خاصی استفاده نشده و سعی شده همه چیز ساده نگه داشته بشه تا بیشترین تمرکز روی محتوای وبلاگ باشه.